| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |


| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |