| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Blue |




| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Blue |