| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Blue/Green |




| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Blue/Green |