| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 82.5cm/32½'' |
| Chest | 40'' - 101cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Hazel |







| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 82.5cm/32½'' |
| Chest | 40'' - 101cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Hazel |