| Height | 181cm/5' 11½'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 39½'' - 100cm |
| Hips | 39½'' - 100cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |








| Height | 181cm/5' 11½'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 39½'' - 100cm |
| Hips | 39½'' - 100cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |