| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Brown |