| Height | 180.5cm/5' 11'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |













| Height | 180.5cm/5' 11'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |