| Height | 170.5cm/5' 7'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33½'' - 85cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |








| Height | 170.5cm/5' 7'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33½'' - 85cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |