| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Chest | 37'' - 94cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Inseam | 31½'' - 80cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Chest | 37'' - 94cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Inseam | 31½'' - 80cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |